Inauguració exposició GRUP DE DONES DE SALOU 18/05/19 19H
Sopar i festa amb música Dj
FLOWER POWER
15/06/19
Sortida de SUP i Caiac amb Lluna Plena
Club Nàutic Salou
Coneix el nostre PORT
Coneix les activitats del FITNESS

Inauguració exposició GRUP DE DONES DE SALOU

Inauguració exposició GRUP DE DONES DE SALOU

El dissabte 18 de maig, va tenir lloc l'acte d'inauguració de l'exposició a càrrec del GRUP DE DONES DE SALOU amb la mostra dels seus treballs.

El discurs de presentació, va comptar amb la paraula de la Presidenta del grup Sra. Silvia Rovira, l'Alcalde de Salou Sr. Pere Granados, el President i Vice-President del Club Nàutic Salou Srs. Jaume Vicheto i Pascual Roche, i l'artista escultora Sra. Natàlia Ferré, qui va treballar a l'ecultura d'homenatge al col·lectiu de dones puntaires, ubicat al Passeig Jaume I (davant el Patronat de Tursime).

III SUP Challenge Club Nàutic Salou

III SUP Challenge Club Nàutic Salou

Elba Martínez es proclama Campionat de Catalunya Laser 4.7

Elba Martínez es proclama Campionat de Catalunya Laser 4.7

III Selective Barracuda Tour Costa Daurada

III Selective Barracuda Tour Costa Daurada

Campionat d’Espanya de Windsurf 2019, el regatista del Club Guillem Segú es proclama novament Campió d’Espanya, aquesta vegada amb la categoria RS:X juvenil.

Campionat d’Espanya de Windsurf 2019, el regatista del Club Guillem Segú es proclama novament Campió d’Espanya, aquesta vegada amb la categoria RS:X juvenil.

·         El regatista Ignasi Segado en la categoria Absoluta aconsegueix una novena posició en la classificació general.

·         El regatista Guillem Segú, en la categoria Juvenil es proclama novament Campió d’Espanya aquesta vegada amb la classe RS:X Juvenil.

·         El regatista Ferran Jurado, aconsegueix la quarta posició de la categoria juvenil, posició que possiblement li permetrà assistir al Campionat del Món que es celebrarà a Sant Petersburg el proper mes de juliol.

Pel que fa a la Classe Raceboard:

·         La regatista Laura Cabezas finalitza en la segona posició de la categoria femenina.

·         El regatista Fabio Portune aconsegueix la primera posició en la categoria juvenil.

·         Les regatistes Ariadna Barbier i Aina Ferrer aconsegueixen la tercera i quarta posició respectivament en la categoria femenina.

·         Els regatistes Roger Cabezas i Raul Antona finalitzen vuitè i novè respectivament en la categoria grand màster.

Pel que fa a la Classe Techno 293:

·         El regatista Xavi Jofré finalitza quart de la classificació general.

·         La regatista Alba Molina aconsegueix la tretzena posició en la categoria femenina.

·         El regatista Tomàs Durà finalitza trenta-setè la classificació general.

·         Els regatistes Artur i Mario Antona, finalitzen en la sisena i vuitena posició de la classe Sub15.

·      El regatista Sandro Portune, finalitza cinquè de la classe Sub13.

-->