• 17/10/2019
  • Notícies
  • by Club Nàutic Salou
  • 176

Halloween Race WindsurfEl passat cap de setmana 12 i 13 d’octubre es va celebrar una nova prova del calendari català de la flota windsurf, més de 60 regatistes de les classes RS:X, Raceboard, Techno 293, Techno Plus i Open van poder participar d’aquest esdeveniment esportiu.La bona intensitat del vent de component est i sud-est va permetre poder disputar el màxim de les proves programades.

Halloween Race WindsurfEl passat cap de setmana 12 i 13 d’octubre es va celebrar una nova prova del calendari català de la flota windsurf, més de 60 regatistes de les classes RS:X, Raceboard, Techno 293, Techno Plus i Open van poder participar d’aquest esdeveniment esportiu.La bona intensitat del vent de component est i sud-est va permetre poder disputar el màxim de les proves programades.

 

Pel que fa les classificacions:

Categoria RS:X:

1r Classificat Guillem Segú del Club Nàutic Salou

2n Classificat Ignasi Segado del Club Nàutic Salou

3r Classificat Arnau Cañada del Club Nàutic El Masnou

 

Categoria Raceboard:

1r Classificat Ferran Jurado del Club Nàutic Salou

2n Classificat Rafael Ros del EV Seadurf Patrol

3r Classificat Jordi Bosch del Club Nàutic Port d’Aro

1a Classificada Olivia Pujol del Club Nàutic Salou

1r Classificat Juvenil Fabio Portune del Club Nàutic Salou

 

Categoria Techno Sub17:

1r Classificat Xavi Jofré del Club Nàutic Salou

2n Classificat Natàlia de Francisco del Club Nàutic El Balís

3r Classificat Pol Nomdedeu del Club Marítim Altafulla

 

Categoria Techno Sub15:

1r Classificat Bruno Gutiérrez del Club Nàutic Hospitalet-Vandellòs

2n Classificat Sandro Portune del Club Nàutic Salou

3r Classificat Ferran Martínez del Club Nàutic Hospitalet-Vandellòs

 

Categoria Techno Plus:

1r Classificat Mauro Gascon del Club Marítim Torredembarra

2n Classificat Alexander Morales del Club Marítim Torredembarra

3r Classificat Biel Moll del Club Marítim Torredembarra

 

Categoria Open:

1r Classificat Sergi Samaranch del Club Nàutic El Masnou

2n Classificat Sonia Redondo del Club Marítim Torredembarra

3r Classificat Lucia Aparicio del Club Marítim Torredembarra?